Digitálni štúrovci

Október 2005

Ministerstvo spojov, pôšt a telekomunikácií

December 2005 – december 2006

Komentár a skúsenosti:  Projektový zámer má hlavný cieľ vzdelávať v oblasti IKT dospelých, zdravotne postihnutých absolventov školy, ich rodičov a seniorov mesta Nová Baňa. Tieto školenia budú organizované systematicky, frekventanti sa budú učiť okrem iného pracovať s internetom, vyhľadávať potrebné informácie a komunikovať s úradmi. Na záver kurzov získa každý účastník CD s vlastnými prácami.

Čo škola v tomto projekte získala: Finančné prostriedky vo výške 120 000,-Sk na nákup techniky  a prostriedkov IKT. Škola na základe aktivít projektu bude podporovať ďalšie vzdelávanie svojich absolventov.

.