Absolventi našej školy

Väčšina našich absolventov sa po skončení štúdia vracia domov, do svojich rodín. Venujú sa svojim záľubám. Niektorí sa uplatnia v zamestnaní alebo zveľaďujú svoj talent.

KATARÍNA POLÁŠKOVÁ – absolventka praktickej školy

Už v škole sa venovala písaniu básní, boli to básne príležitostné alebo pocitové. Úspešne sa prezentovala v rodnej Kremnici pri stretnutí s básnikom Petrom Glockom. Dnes pokračuje v písaní a pripravuje knižné vydanie svojej zbierky básní.

MIROSLAV ŠARKOZI – pracuje na píle v Dolnej Ždáni

ŠTEFAN HUDÍK – pracuje ako pomocný murár

KAROL ŠARKOZI – pokračuje v štúdiu v odbore kuchár – čašník

VIERA HODULJAKOVÁ –  absolventka odboru výroba konfekcie – šitie bielizne, zamestnaná vo Figare   Bratislava

Ideálne podmienky pre väčšinu absolventov vytvárajú chránené dielne. Zabezpečujú primerané materiálne pracovné podmienky a prihliadajú na individuálne potreby svojich pracovníkov.